W tabelce przedstawiamy orientacyjny koszt rocznego utrzymania domeny. Cena może nieznacznie ulec zmianie - zazwyczaj poniżej wartości przedstawionej w tabeli (sierpień 2006).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rejestracją domeny a nie jesteście pewni, czy domena - nazwa jest jeszcze dostępna, proszę wejść na stronę DNS i postępować zgodnie z umieszczonymi tam instrukcjami. Uzyskamy informacje o dostępności żądanej domeny. Jeżeli domena jest już zajęta otrzymamy informacje, jakiego rodzaju domeny są jeszcze dostępne.

W przypadku gdy domena została już zarejestrowana, a mają Państwo np. zamiar odkupić prawa własności od obecnego właściciela proszę skierować się na stronę WHOIS i postępować zgodnie z umieszczonymi tam instrukcjami. Uzyskamy informację dotyczącą danych adresowych obecnego właściciela domeny.

W przypadku jakichkolwiek trudności z uzyskaniem informacji na temat domen proszę przesłać zapytanie do naszej firmy. Postaramy się odpowiedzieć w możliwie najkrótszym czasie. Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, iż ilość wolnych domen z dnia na dzień staje się coraz skromniejsza. W przypadku planowanego serwisu internetowego, nawet w odległej przyszłości, zalecamy wcześniejsze wykupienie domeny.

Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi wyszukać, zarejestrować oraz utrzymać wybraną domę.

domena cena (PLN)
.pl 59
.com.pl 45
.waw.pl 15
.com 23
.net 23
.org 23
.biz 23
.name 29
.info 34
.eu 49
.us 45
.co.uk 160
.me.uk 160
.org.uk 160
.de 60
.be 90
.at 120
.fm 599